Formu doldurun, biz size ulaşalım

ALPİŞ TUANA EVLERİ

PROJE KÜNYESİ

 • Proje Adı : ALPİŞ TUANA EVLERİ
 • Yeri : Osmangazi / BURSA
 • Başlangıç Tarihi : 30.07.2015
 • Bitiş Tarihi : 30.12.2016
 • Daire Sayısı : 356
 • Blok Sayısı : 13 Blok
 • Kat Sayısı : 6
 • Toplam M² : 51.000 m²
 • Toplam Peyzaj Alanı : -
 • Ticari Alan : -
 • Otopark : Açık

PROJE ÖZELLİKLERİ

 Alpiş TUANA EVLERİ BURSA’nın en değerli caddelerinden biri olan Yalova Yolu üzerinde şehrin en önemli cazibe merkezlerine çok yakın bir mesafede konumlanıyor. TUANA EVLERİ yeni yatırımların ortak noktası haline gelen Yalova Yolu üzerindeki eşsiz lokasyonuyla oturum veya yatırım tercihleriniz için en doğru adres olarak karşınıza çıkıyor.

         Kentin Kuzeyinde yepyeni bir yaşam sizleri bekliyor.

KUSURSUZ KARMA

51.000 metrekarelik bir alanda 13 blok 356 daire olarak yükselen TUANA EVLERİ; 2+1, 2.5+1, 3.5+1, 4.5+1 ve 5.5+1 gibi farklı yaşamların ihtiyaçlarını karşılayacak daire tiplerinin yanında cadde alışveriş merkezi, modern sosyal alanları ve zengin tesis seçeneklerini bir arada sunuyor.

KONFORLU DAİRELER VE EŞSİZ YAŞAM ALANLARI

Birbirinden şık ürünlerle tasarlanan TUANA EVLERİ’nin daire içlerinde; ahşap kaplama çelik kapı, görüntülü diafon sistemi, portmanto, lake daire içi kapıları, üçlü ankastre, mimari estetiğe uygun mutfak dolapları ve banyo dolabı ile klima standart olarak sunuluyor.  

TUANA EVLERİ’nde; 7/24 Güvenlik, Açık Otopark, Çocuk Oyun Parkı, Kamelya, Fitness Center, Kapalı Havuz, Türk Hamamı, Soyunma Odası ve Duşlar gibi ortak yaşam alanları yaşamınızı daha değerli kılıyor.

MESAFELERİ KISALTIYOR

TUANA EVLERİ’nin eşsiz lokasyonu mesafeleri kısaltıyor, hayatınızı kolaylaştırıyor. Birçok toplu taşıma aracı ile ulaşım imkanı ve ana arter yolların kesişim noktalarına yakınlığı ile şehrin her bölgesine ulaşım kolaylığı sunmasının yanında İstanbul – Bursa – İzmir otobanına yakın konumuyla dünya metropolüne sizleri sadece 45 dakikada ulaştırıyor.

AVM’LER, TİCARET MERKEZLERİ VE KAMUSAL ALANLAR YANI BAŞINDA

Şehrin en önemli noktaları arasında yer alan Kent Meydanı, Yeni Adliye Binası, Müftülük, Buttim, Tüyap Fuar Merkezi, Özel Ticaret Merkezleri, Dosab, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Oteller gibi özel ve kamusal merkezlerin dışında birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz  As Merkez, Anatolium ve IKEA gibi  alışveriş merkezleri TUANA EVLERİ’nin yanı başında.

DAİRE TİPLERİ

DAİRE TİP 1

ODA SAYISI 2+1 BRÜT M² 120 m²

DAİRE TİP 2

ODA SAYISI 2,5+1 BRÜT M² 140 m²

DAİRE TİP 3

ODA SAYISI 3,5+1 BRÜT M² 160 m²

DAİRE TİP 4

ODA SAYISI 4,5+1 BRÜT M² 240 m²

DAİRE TİP 5

ODA SAYISI 5,5+1 BRÜT M² 280 m²

VİDEO GALERİ

PROJE KONUMU

BİZ SİZİ ARAYALIM

Proje Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin, Lütfen Formu Doldurup Gönderin. En Yakın Zamanda Biz Size Ulaşalım.