Formu doldurun, biz size ulaşalım

BLOG

Anasayfa / Blog / Bursa Osmangazi Satılık Lüks Daire
20.09.2018

Bursa Osmangazi Satılık Lüks Daire

2004 yılında kurulan Alpiş İnşaat, kurulduğu günden bu yana Bursa için modern konut projeleri üretiyor. Pek çok başarılı konut projesine imza atan Alpiş İnşaat’ın Bursa Osmangazi satılık lüks daire projelerinden biri olan Tuana Evleri inşası devam etmekte.

Kuruluşundan bu yana imza attığı inşaat projelerini daima zamanından önce teslim eden Alpiş İnşaat, iş disiplini ve uzman kadrosuyla her zaman Bursa’nın en güvenilir firmaları arasında yer almıştır. Hem sanayi hem de tarım kenti olması dolayısıyla kendine has farklı bir ekonomik ve demografik yapısı olan Bursa, durmaksızın yurt içinden göç alan bir şehir olarak sürekli dönüşüp ve gelişiyor. Şehrin bu dinamik yapısı bölgeyi yatırım olanakları olarak da çekici kılmakta. Yükselen nüfus oranıyla konut ihtiyacı her geçen gün daha da artıyor. Şehir merkezden çevre ilçelere doğru dağılarak büyümekte. Bursa’da inşaat faaliyetleri yoğunlaşırken, hem artan konut talebi karşılanmaya çalışılıyor hem de sermayesini değerlendirmek isteyenler için yatırım fırsatları sunuluyor.

Bursa Osmangazi satılık lüks daire olanaklarını değerlendirmek isteyenler için sunulan en önemli yatırım fırsatlarından biri de Tuana Evleri Projesi. Alpiş İnşaat’ın son konut projesi olan Tuana Evleri, şehrin en gözde konumuna sahip toplu konut inşaatlarından biri. Lüks daireleri ve sosyal donatılarıyla ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için eşsiz bir fırsat. Alpiş İnşaat, uygun ödeme seçenekleriyle her bütçeden ailenin bu ayrıcalıklardan faydalanmasını sağlıyor. Tuana Evleri projesi modern mimarisiyle beğeni toplarken, kullanışlı iç tasarımı ve kaliteli malzeme seçimiyle tüm detaylarıyla şıklığını tamamlıyor.

Bursa Osmangazi satılık lüks daire seçenekleri arasında gerek konumu gerekse tasarımıyla Tuana Evleri, en cazip fırsatlardan birini oluşturuyor. Bir metropol kenti olan İstanbul’a 45 dakika mesafede bulunan bu lüks daireler, ana arterler üzerinde bulunuyor. Merkezi konumu ve kamu binalarına yakınlığıyla da herkesin sahip olmak istediği lüks konutlar arasında yer alıyor.