Formu doldurun, biz size ulaşalım

BLOG

Anasayfa / Blog / Bursa Sahibinden Satılık Daireler
14.11.2018

Bursa Sahibinden Satılık Daireler

Bursa’nın en güzel konumuna sahip yeni lüks konut projelerinden biri olan Tuana Evleri, Alpiş İnşaat güvencesiyle sizlere sunuluyor. Bursa sahibinden satılık daireler arayanlar için eşsiz bir fırsat konumundaki Tuana Evleri, şehrin doğasıyla uyumlu zarif bir dokunuşla modern mimarinin en güzel eserlerinden birini oluşturmakta. Pencerelerinizden Uludağ’ın manzarasına ve yeşilin her rengine doyacağınız bir konumda. Modern yaşam müdavimleri için de uluslararası üne sahip birçok markanın yer aldığı cadde manzarası oldukça göz doyurucu olacaktır.

12 yıldır Bursa’da birçok konut projesine başarıyla imza atan Alpiş İnşaat, şehrin tarihi dokusuna uyum sağlayan modern yaşam alanları inşaatlarıyla öne çıkıyor. Deneyimli yönetici kadrosu ve alanında uzman çalışanlarıyla başarısını perçinleyen Alpiş, inşaatlarının sağlamlığı ve kullandığı kaliteli malzemelerle her zaman sektörün en tercih edilen firmalarından. Marka değerine sahip bir inşaat şirketi olan Alpiş İnşaat, yüksek standartlarda çalışma prensibine sahip, güvenilir ve müşteri memnuniyetine önem veren, müşterileri için konut değil bir yuva inşa ettiğinin bilincinde olan bir firma. Emniyetli ve konforlu binalarıyla sizlerin güvenini kazanmaya devam ediyor. Uluslararası standartlara ve yürürlükteki kanunlara göre yapılan inşaatlarda insan yaşamının kendilerine emanet olduğunun farkında olan en güvenilir kuruluşlardan biridir. Deprem yönetmeliklerine göre inşa edilen konutlarda en son teknoloji ve yeni nesil teçhizatlar kullanılmıştır. İnsan hayatını ve sağlığını her şeyden üstün tutan firma çalışanlarının da güvenliğini en üst düzeyde tutuyor.

Bursa sahibinden satılık daire fırsatları arasında farklı bir konuma sahip Tuana Evleri, Alpiş İnşaat’ın birikim ve deneyimden doğmuş eşsiz bir proje. Yalova Yolu üzerinde yükselen inşaata, ev almak ve bu cazip yatırım fırsatını değerlendirmek isteyenler tarafından oldukça ilgi gösteriliyor. Büyüleyici mimarisi ve iç mekanlarının güzelliğiyle nezih, üst düzey bir konsept yaratılmış. Ailenizle en mutlu günlerinizi geçireceğiniz bu lüks dairelerde, zengin donatılarıyla otel konforunu evinizde yaşayacaksınız.