Formu doldurun, biz size ulaşalım

Yasal Aydınlatma ve Onay Metinlerine buradan ulaşabilirsiniz. Formu gönderdiğinizde bu metinleri kabul etmiş sayılacaksınız.

ALPİŞ KALİTESİ

Anasayfa / Kurumsal / Alpiş Kalitesi

Alpiş İnşaat’la Sağlam Temeller, Güvenli Yarınlar…

Son olarak yaşadığımız ve hepimizi derinden üzen Kahramanmaraş merkezli depremlerle Türkiye’nin bir deprem ülkesi olduğu bir kez daha görüldü. Dolayısıyla üretilen her bina, planlı, sağlam, güvenli ve olası afetlere karşı dirençli olmak zorunda.

Bizler de 30 yıldır binlerce nitelikli konut üretmiş güvenilir bir marka olarak, konut üretimlerimizi bu sorumluluk anlayışıyla gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle, projelerimizi inşa edeceğimiz arazide, jeoloji ve geoteknik mühendislerinin çalışmalarıyla yapılarımızın oturacağı zemin sınıfını doğru bir şekilde tespit ediyoruz.

Zemin iyileştirilmesine ihtiyaç duyulan yerlerde ise jet grout, fore kazık, baret kazık gibi iyileştirme metotları uyguluyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanıyor, kalifiye eleman, ekipman ve tedarikçilerle projenin doğru bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

Uygulaması yapılan imalatlar, şantiye şefleri ve teknik ekiplerimiz tarafından kontrol edildikten sonra yapı denetim firmalarına teslim ediliyor.

Alpiş İnşaat olarak doğru bir etüt, doğru bir projelendirme, kontrol ve imalat ile sağlam temeller üzerine güvenli yapılar inşa ediyoruz.