Formu doldurun, biz size ulaşalım

Yasal Aydınlatma ve Onay Metinlerine buradan ulaşabilirsiniz. Formu gönderdiğinizde bu metinleri kabul etmiş sayılacaksınız.

ALPİŞ NİLÜFER HOUSE - 1

Anasayfa / Projeler / Satışı Devam Eden Projeler / ALPİŞ NİLÜFER HOUSE - 1

PROJE KÜNYESİ

 • Proje Adı : ALPİŞ NİLÜFER HOUSE - 1
 • Yeri : Nilüfer/BURSA
 • Başlangıç Tarihi : 01.01.2022
 • Bitiş Tarihi : 30.06.2023
 • Daire Sayısı :
 • Blok Sayısı : 3
 • Kat Sayısı : 10
 • Toplam M² : 8972 m²
 • Toplam Peyzaj Alanı : 6208 m²
 • Ticari Alan :
 • Otopark : Her daire için 1 adet
 • Proje Mimarı : Süre Mimarlık
 • Sosyal Donatılar** : Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Yürüyüş Alanı, Kapalı Çocuk Oyun Alanı, Çocuk Oyun Parkı, Hobi Bahçesi, Akülü Araba Pisti, Bisiklet Parkı, 7/24 Güvenlik, Her Daire İçin Otopark Alanı, Bahçe Teras

PROJE ÖZELLİKLERİ

ALPİŞ NİLÜFER HOUSE

Ev hayatınıza ve sosyal yaşamınıza ayrıcalıklar sunan Alpiş Nilüfer House, bir konutta aradığınız özelliklerden fazlasını sunmak ve farklı mimari tarzıyla sizleri büyülemek için ALPİŞ İNŞAAT güvencesiyle yükseliyor.
 

KAPILARINIZI NİLÜFER’İN HUZURLU DÜNYASINA AÇIN…

Alpiş Nilüfer House ; 8972 m2 alan üzerinde 3 bloktan oluşuyor. Nilüfer’in yeni çekim merkezi Kızılcıklı Mahallesi’nde yükselecek olan Alpiş Nilüfer House; geniş peyzaj alanları, her anı eğlenceye dönüştüren sosyal ayrıcalıkları, hobi bahçeleri, yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanlarıyla hayatınıza renk katmaya hazırlanıyor.

DÖRT DÖRTLÜK BİR YAŞAM

Güvenli yaşam alanlarını, yeşili hayatın merkezine alan eşsiz bir tasarım anlayışıyla birleştiriyor. Çocuklarınıza yemyeşil bahçesinde özgürce oynayabilecekleri oyun alanları sunmanın yanı sıra akülü araba pisti, bisiklet parkı, elektrikli araç şarj istasyonu ile hayatınıza farklı ve modern yaşam standartları sunuyor.

YAŞAMINIZA DEĞER KATACAK HER ŞEY FAZLASIYLA BURADA

Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Yürüyüş Alanı, Kapalı Çocuk Oyun Alanı, Çocuk Oyun Parkı, Hobi Bahçesi, Akülü Araba Pisti, Bisiklet Parkı, 7/24 Güvenlik, Her Daire İçin Otopark Alanı, Bahçe Terası, Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Mescit...

HER DETAYINDA ‘STİL’ VAR

Şık, zevkli ve kaliteli mimarisiyle en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş modern yaşam alanları 2,5+1’den 5,5+1’e değişen daire tipleriyle her türlü beklentiye cevap veren Alpiş Nilüfer House, bahçe teraslarıyla yaşam kalitenizi üst seviyeye taşıyor.

YATIRIMINIZI "YÜKSEK" KAZANCA DÖNÜŞTÜREN LOKASYON

Şehir sakinlerinin yaşam bulduğu cazibe merkezlerine ve şehrin tüm bölgelerine ulaşım üstünlüğü sunan, bağlantı yollarına yakınlığı ile fark yaratan lokasyon; Alpiş Nilüfer House’u yatırıma değer kılan en büyük özelliklerinin başında geliyor.

Üstün konuma sahip Alpiş Nilüfer House ile; İstanbul – İzmir Otobanı bağlantı noktasına 5 dakika, Uludağ Üniversitesi ve Hastanesine 5 dakika, özel okullara 5 dakika, şehrin en gözde AVM lerine ve özel hastanelerine 10 dakika, şehir hastanesine 10 dakika, şehrin en büyük kent parkına 10 dakika, kent meydanına 15 dakika, şehrin en yoğun organize sanayi bölgelerine 15 dakika, Bursa şehirlerarası otobüs terminaline 15 dakika, İstanbul’a seyahat edebileceğiniz İdo ve Budo deniz otobüslerine 20 dakika, Uludağ’a 40 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına 1 saat mesafedesiniz.

Şehrin en hızlı büyüyen bölgesinde yükselen Alpiş Nilüfer House ile yatırımlarınız büyük kazançlara dönüşecek.

 Bu sayfada kullanılan tüm görseller ve bilgiler tanıtım amaçlı olup, Alpiş İnşaat değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

DAİRE TİPLERİ

2,5 + 1

ODA SAYISI 2,5 + 1 BRÜT M² 135.26m²

3,5 + 1 A TİPİ

ODA SAYISI 3,5 + 1 BRÜT M² 183.20m²

3,5 + 1 B TİPİ

ODA SAYISI 3,5 + 1 BRÜT M² 174.95m²

5 + 1 A TİPİ

ODA SAYISI 5 + 1 BRÜT M² 368.65m²

5 + 1 B TİPİ

ODA SAYISI 5 + 1 BRÜT M² 357.40m²

3 + 1 DUBLEKS

ODA SAYISI 3 + 1 BRÜT M² 189.25m²

4 + 1 A TİPİ DUBLEKS

ODA SAYISI 4 + 1 BRÜT M² 238.00m²

4 + 1 B TİPİ DUBLEKS

ODA SAYISI 4 + 1 BRÜT M² 213.85m²

VİDEO GALERİ

PROJE KONUMU

BİZ SİZİ ARAYALIM

Proje Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin, Lütfen Formu Doldurup Gönderin. En Yakın Zamanda Biz Size Ulaşalım.