Formu doldurun, biz size ulaşalım

Yasal Aydınlatma ve Onay Metinlerine buradan ulaşabilirsiniz. Formu gönderdiğinizde bu metinleri kabul etmiş sayılacaksınız.

BİZDEN HABERLER

Anasayfa / Bizden Haberler / TAKSİTLİ KONUT SATIŞ SİSTEMİ TANITIM GÜNLERİMİZ BAŞLIYOR
17.05.2024

TAKSİTLİ KONUT SATIŞ SİSTEMİ TANITIM GÜNLERİMİZ BAŞLIYOR

Alpiş İnşaat, Taksitli Konut Satış Sistemiyle ilgili tanıtım günleri düzenliyor. 18 Mayıs Cumartesi başlayıp 9 Haziran’a dek sürecek tanıtım günlerinde vatandaşlar, Alpiş İnşaat’ın sunduğu kampanya, fırsat ve ödeme yöntemlerine dair bilgi sahibi olacak.

Nitelikli ve güvenli projelerin adresi Alpiş İnşaat, sunduğu avantajlı kampanyalar ve kolay ödeme seçenekleriyle her daim konut alıcısının yanında konumlanıyor. Bu doğrultuda proje üretim ve kampanya detaylarıyla ilgili süreçlere dair doğru ve kapsamlı bilgilendirmeye de önem veren Alpiş İnşaat, bu kapsamda şehrin en değerli bölgelerinden biri olan Odunluk’ta üçüncü satış ofisini hizmete aldı.

Satış ofisinin hizmet vermesiyle birlikte vatandaşla buluşma adına yeni etkinlikler de planlayan Alpiş İnşaat,  18 Mayıs – 9 Haziran günleri arasında Taksitli Konut Satış Sistemi Tanıtım Günleri düzenleyecek. Haftanın 7 günü de açık olacak satış ofisinde vatandaşlar hem projelere dair bilgi alma fırsatı yakalayacak, hem de yüzde 15’ten başlayan peşinatlar, 0,89’dan başlayan vade farkı, 60 aya varan şirket içi vade gibi kaçırılmayacak fırsatlara dair birinci ağızdan bilgi sahibi olacak.

FOTOĞRAFLAR