Formu doldurun, biz size ulaşalım

Yasal Aydınlatma ve Onay Metinlerine buradan ulaşabilirsiniz. Formu gönderdiğinizde bu metinleri kabul etmiş sayılacaksınız.

BLOG

Anasayfa / Blog / Bursa Osmangazi Satılık Daire
12.01.2018

Bursa Osmangazi Satılık Daire

Bursa’nın tarihi dokusuyla bütünleşen modern binaları şehre kazandıran Alpiş İnşaat, 2004 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet vermektedir. İş prensiplerine bağlılığı ve çalışma ahlakıyla Bursa’da öne çıkan firma, konut inşaatı faaliyetlerine devam ediyor.

Bursa Osmangazi satılık daire olanakları arasında dikkate değer konut projelerinden biri olan Tuana Evleri, şehrin yıldızı olabilecek bir cazibede. Konut satın almak isteyenler için Alpiş İnşaat tarafından oldukça cazip fırsat ve olanaklar sunuluyor. Alpiş İnşaat’ın Yalova Yolu üzerindeki Tuana Evleri konut projesinden satın alacağınız dairelerde, mutlu yuvanızın temelini atabilir ya da bu eşsiz yatırım fırsatını değerlendirebilirsiniz. Bursa Osmangazi satılık daire fırsatları arasında konumuyla öne çıkan Tuana Evleri, İstanbul’a 45 dakikalık mesafede ve ana arterler üzerinde inşa edilmiş. Birçok kamu binasına da yakın mesafede bulunan bu yeni site, pek çok dünya markasına da sizi komşu yapacak.

Her büyüklükteki aile için daire düşünülmüş: 2+1, 2.5+1, 3.5+1, 4.5+1 ve 5.5+1 seçenekleriyle konut sahibi olabilirsiniz. Daireler iç dizayn, aksesuarlar ve donatılarıyla lüksü yeniden tanımlamanız için tasarlanmış.

Yeşil alana ayrılan sahaları, çevreye ve doğaya özen gösteren mimari tarzıyla Tuana Evleri Bursa’nın güzelliğine güzellik katacak. Pencerelerinizden isterseniz Bursa’nın simgesi olan Uludağ manzarasını, isterseniz de dünya markalarından oluşan cadde alışveriş merkezini izleyebilirsiniz. Yeni eviniz günün tadını çıkarabileceğiniz her donatıya sahip olacak. Sitenizin içinde kullanımınıza sunulan spor salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk Hamamı gibi pek çok olanaktan yaralanabileceksiniz.

Tuana Evleri bünyesinde sizlere sunulan Bursa Osmangazi satılık daire fırsatlarını değerlendirebilmek, hayatınızın yatırım fırsatını kaçırmamak için Alpiş İnşaat’ın cazip satış fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yalova Yolu üzerindeki özel konumuyla yükselen Tuana Evleri; ailenizle birlikte rüya gibi bir yaşam sürmeniz için her olanağa sahip muhteşem daireleriyle siz yeni ev sahiplerini bekliyor.

Paylaşın :