Formu doldurun, biz size ulaşalım

Yasal Aydınlatma ve Onay Metinlerine buradan ulaşabilirsiniz. Formu gönderdiğinizde bu metinleri kabul etmiş sayılacaksınız.

BLOG

Anasayfa / Blog / Bursa Satılık Lüks 3+1 Daireler
29.03.2018

Bursa Satılık Lüks 3+1 Daireler

Bursa’nın gün geçtikçe artan nüfusuna çözüm üretmek için şehirde görülen hızlı kentleşme ve artan konutlaşma ihtiyacı, inşaat şirketinin kente yatırım yapması için de oldukça cazip bir seçenek sunuyor. İnşaat firmalarının sayısındaki artış rekabeti körüklediğinden bazen tüketiciler için olumlu şartlar ortaya koysa da bazen de hızlı yapılaşma ne yazık ki kaliteden ödün vermeyi birlikte getiriyor. Bu nedenle konut almak isteyenlerin bu konuda oldukça titiz olması ve konut satın aldığı inşaat firmasını dikkatle seçmesi gerekmektedir. Alpiş İnşaat 2004’ten bu yana Bursa’nın en güvenilir ve itibar gören inşaat firmalarından biri olarak bugüne kadar inşa ettiği ve zamanında teslim ettiği yapı projeleriyle konut satın almak isteyenler için güçlü referanslarıyla öne çıkıyor.

Alanında uzman, mesleğini titizlikle icra eden çalışanlarının yanı sıra inşaat sektöründe gelişen teknoloji ve tekniği yakından takip eden Alpiş İnşaat, bu birikimi inşaatlarına uyarlamaya devam ediyor. Yönetmeliklere uygun inşaatlarıyla sizlere emniyetli ve huzurlu konutlar sunuluyor. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzurla oturabileceğiniz sitelerde Alpiş İnşaat’ın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Kent yaşamının size sunduğu tüm konfor ve ayrıcalığının sunulduğu konut projeleriyle, her türlü spor ve sağlık olanaklarını elinizin altında bulacaksınız. Merkezi konumdaki inşaatları sizleri hayatın içine çekerken, projelerde yeşile ağırlık veren özen sayesinde şehir hayatında doğayla da kucaklaşmanın lüksünü yaşayabileceksiniz

Bursa satılık lüks 3+1 daireler seçeneği içinde değerlendirilebilecek en önemli projelerden biri olan Tuana Evleri Alpiş İnşaat güvencesiyle sizlere sunuluyor. İstanbul’a 45 dakika mesafedeki Yalova Yolu üzerinde yükselen konut projesinde her aileye göre 2+1, 2.5+1, 3.5+1, 4.5+1 ve 5.5+1 gibi farklı boyutlarda daireler bulunuyor.

Bursa satılık lüks 3+1 daireler olanağı arasında farklı bir değere sahip Alpiş Tuana Evleri, şehrin yeni yıldızı ve gözdesi. Lüks iç mekan tasarımı, donatıları, ortak alan zenginliği ve farklı yaşam konseptiyle herkesin sahip olmak isteyebileceği Tuana Evleri, sizlere uygun ödeme seçenekleri cazip koşullarla sunuluyor.